команда

Компанія VKPAK Machinery розташована в Шанхаї, передньому місті Китаю, китайському економічному, фінансовому, торговому та судноплавному центрі. Ми пишаємось не тільки високою якістю нашої машини, але й прекрасним обслуговуванням клієнтів. Для того, щоб забезпечити ефективне обслуговування закупівель, VKPAK, починаючи з виробника етикетировочних машин, також інвестував та розподіляв декілька заводів із розливної машини, закупорювальної машини та пакувальної машини. Наші інженери з досліджень та розробок можуть зробити професійне рішення для машин на замовлення відповідно до різноманітних вимог замовника у всіх галузях промисловості, таких як харчова промисловість, напої, косметика, хімікати, пестициди, інформація, комунікації тощо. Надайте відповідне рішення для упаковки для задоволення ваших потреб - наша перевага і місія.

Ми зосереджуємось на рішеннях самоклеючого маркування для всіх типів та форм упаковок. Якщо машини для маркування ваших вимог для вашого виробничого процесу, ми можемо запропонувати просте або правильне рішення, яке відповідає вашим конкретним застосуванням.

Фабричне шоу

Ми дбаємо про високу якість високої продуктивності та високу якість використання кінцевих споживачів. І ми раді поділитися нашими технологічними перевагами з нашими поважними клієнтами. За тривалу співпрацю з добре знайомими підприємствами ми вивчили їх передовий досвід управління та технології та отримали багато вдосконалень та інновацій.

ВКПАК, заснований на тенденціях та розумінні обладнання для автоматизації, мав віру в технологічні інновації, підхід до саморозвитку до саморозвитку, керований ринковим попитом, ринковий попит призвів до довгострокового розвитку підприємства, компанія була провідною технологією , вища якість, якісні технічні послуги, які мають хорошу репутацію та отримують велику підтримку вітчизняних та іноземних підприємств. 80% замовлень надходять до постійних клієнтів та за рекомендацією споживачів.

Ваша підтримка та задоволення - це напрямок та імпульс наших зусиль. Ми покажемо вам усі наші переваги, давайте зростати разом. Ми впевнені, що можемо працювати з Вами на довгострокову та дружню справу. Через вашу довіру та наш сервіс та машину.

Наша команда