Машина для маркування мішків

ВКПАК знає маркування мішечків. Ми розробили кілька різних систем маркування мішків. Для наповнених пакетиків ВКПАК може розмістити принтер-аплікатор для етикеток або аплікатор для етикеток на вашій виробничій лінії для маркування мішків після наповнення, але перед палетизацією. Така інформація, як коди дати та партії, штрих-коди та вміст, друкується та / або автоматично наноситься на мішок на існуючій конвеєрній лінії. Цього можна досягти за допомогою будь-якого ярлика ВКПАК. Конкретна модель та розмір етикетки залежить від розміру етикетки, переваг механізму друку та швидкості пропускання.

Для маркування незаповнених мішків, ВКПАК розробив систему подачі та маркування мішків. Ця система використовує перевагу роботизованої вакуумної підйомної системи, щоб подати порожній мішечок на блок етикетування. Після того, як мішок представлений, маркувальник друкує та / або накладає інформаційний ярлик на порожній мішок. Потім його транспортують до збірника, щоб дочекатися процесу заповнення.

Будь-яку систему маркування мішечків можна інтегрувати з поточними системами обробки баз даних / замовлень або створити як самостійну операцію.

Ми пишаємося тим, що представляємо себе як одного з найкращих виробників та експортерів чудової етикеткової машини для мішків. Він широко використовується в пакувальних лініях різних галузей промисловості. Ця машина, інтегрована з передовою технологією, що забезпечує накладання етикеток з однієї або двох сторін, широко застосовується для нанесення етикеток на порожні готові готові підставки. Доступна для клієнтів у різних технічних характеристиках та конфігураціях, ця машина для маркування мішків суворо тестується на різних стандартних параметрах якості.

Типи етикетировочних машин

Етикетка для повторного запечатування
На зворотному боці мішечка розміщена етикетка для повторного запечатування. Це використовується для герметизації мішечка після його відкриття. Етикетка з герметичною упаковкою допомагає зберегти продукт протягом більш тривалого періоду часу.
Передня наклейка
На передній панелі мішка наноситься передня наклейка. Це може бути використано на додаток до первинної упаковки продуктів для інформування про бренд. Прикладом може бути ярлик зниження ціни.
Назад ярлик
Назад ярлик наноситься на тильну сторону мішка. Це може включати додаткову інформацію, яка перевищує задану площу на виробі. Цей ярлик мішка може також містити інформацію про харчові продукти.

Автоматичний маркувальник VKPAK універсальний, що дозволяє накладати односторонні або двосторонні етикетки на порожні готові готові сумки або сумки. Він ідеально підходить для виробничих середовищ, які потребують широкого асортименту продукції при невеликих партіях.

Виготовлений на замовлення ярлик мішечків маркує верх і низ мішків, що вводяться в стопки і транспортуються до стопки з листом. Приклади продуктів включають, але не обмежуючись ними: кава, THC, марихуана, супутні продукти з марихуаною, спеції.

Коли вам потрібен розчин для маркування мішечків, ВКПАК пропонує наступні товари, щоб відповідати вашим вимогам