Машина для маркування плоских пляшок

Повна автоматична машина для етикетування плоских пляшок підходить для використання у багатьох видах продуктів, таких як паперова коробка, кишеня для файлів, паперовий файл, картон та маркування на книгах тощо. Додавання та використання різних накладених механізмів також може використовуватися для деякого маркування поверхні виробів, поверхні яких мають тенденцію до гладкості. Його інтегрована робота запущеного процесу полягає в наступному:

По-перше, продукція, яка чекає на маркування, поставляється або постачається вручну, машиною для розколювання карт або підключенням лінії подачі. А конвеєрна стрічка доставляє продукцію та коригуючий механізм, як провідний брусок, встановлює їх правильно. Виправлені вироби будуть проходити через індуктор з приводом конвеєрної стрічки. Після того, як котушка індуктивності отримає сигнал, вона надішле повідомлення в пам'ять програми, яка приймає сигнал, виводить сигнал для управління головним знаком, реалізуючи функцію маркування. Після маркування продукція знову буде покрита етикеткою за допомогою вищезазначеного механізму. У цей час буде завершено весь процес накладення етикетки. Продукти з маркуванням можна збирати.

Машина цієї машини для наклейки бічних наклейок / машини для етикетування плоских пляшок є дуже зручною та дуже міцною. Дуже підходить для нанесення ярликів спереду, ззаду та збоку; плоских, овальних, квадратних, круглої форми контейнерів. Крім того, це сучасне обладнання для маркування плоских пляшок має потужність максимум 100 етикеток за хвилину, залежно від форми та розміру етикеток та продуктів. Швидкість маркування також залежить від стабільного руху продукту на машинному конвеєрі з більшою швидкістю. Ця автоматична, вертикальна та лінійна машина має систему вирівнювання виробу, яка синхронізована з системою верхнього ременя. Він навіть включає новітню систему розподілу етикеток, керовану мікропроцесором, та унікальну систему зондування етикеток та продуктів. Ця багатоцільова машина для етикетування плоских пляшок насправді відповідає різним вимогам численних користувачів щодо сучасної упаковки. Це дуже швидке, точне, ефективне та довговічне обладнання. Просте у використанні регулювання призводить до найменшої зміни інструментів або деталей. Більше того, ця машина для етикетування плоских пляшок може бути спеціально розроблена з кишеньковою системою та системою подачі черв'яків; для точного вирівнювання пляшок на конвеєрі для ідеального нанесення етикеток. Він навіть включає окрему точку та синхронізовану систему контролю швидкості. Власна система виявлення довжини етикетки допомагає уникнути ручного введення та збереження деталей довжини етикетки в пам'яті та отримання тих самих даних кожного разу для зміни розміру етикетки та перезапуску обладнання. Таким чином, ця система маркування плоских пляшок економить ваш час, запобігає простою машини, збільшує виробництво та зменшує витрати. Окрім цієї автоматизованої машини для етикетування пляшок, вона також може бути використана для нанесення етикеток на односторонні плоскі пляшки та навіть для обгортання / обгортання етикеток на пляшках круглої форми. Також доступний скляний або акриловий шафа безпеки.

Автоматична машина для наклейки наклейок на плоскі пляшки - одна з найбільш зручних для користувача. Підходить для нанесення передньої, задньої або бічної наклейки на плоскі / овальні / квадратні / круглі форми контейнерів потужністю до 120 етикеток на хвилину залежно від форми / розміру та розміру етикеток. Автоматична система вирівнювання виробу, синхронізована із системою ременя, що тримає верх. Машина включає сучасну вдосконалену систему видачі етикеток з мікропроцесором та зручну систему зондування для етикеток та продукту. Машина, що також доступна з додатковою системою обгортання, робить її більш гнучкою у застосуванні для нанесення однобічної етикетки на плоскі пляшки або нанесення обертової етикетки на круглі вироби.

Найбільш універсальна, елегантно спроектована машина для лінійного маркування для задоволення потреб основних користувачів сучасних пакувальних ліній, що вимагає високої ефективності зі швидкістю, точністю та довговічністю. Прості у використанні регулювання, що вимагають мінімального інструменту або зміни деталей. Машина може бути спроектована та забезпечена роботизованою подвійною рухомою кишеньковою системою або подвійною подавальною черв'ячною системою, що забезпечує ідеальне вирівнювання пляшок на конвеєрі для точного нанесення маркування. Вибір системи стабілізації продукту залежить від форми, розміру та необхідної швидкості.

Машина для наклейки наклейок має власну унікальну одноточкову синхронізовану систему контролю швидкості. Вбудована автоматизована система виявлення довжини етикетки усуває будь-яку необхідність вручну подавати та зберігати дані довжини етикетки в пам’яті та отримувати їх щоразу для зміни розміру етикетки та повторного запуску машини. Таким чином, система економить дорогоцінний час, уникаючи часу простою машини та допомагає досягти більшого виробництва. Машина може постачатися з додатковим закаленим (підробленим) склом або акриловим захисним шафою. Машини, яким потрібні всі основні функції як стандартне обладнання, щоб відповідати поточним потребам ринку, а також економить витрати та час.

Машина може бути розроблена спеціально для нанесення односторонніх плоских пляшок, а також наклейок на корпусі / обгортці на круглих пляшках як додаткова функція.

Основні механізми автоматичної машини для маркування плоских поверхонь:

1. Регулюючи сидіння заголовка, можна регулювати напрямок осі X, осі Y, осі Z та осі R.

2. Заголовок включає деталі - збірний механізм, роликовий механізм, відшаровуючий механізм, механізм подачі, вантажно-розвантажувальний пристрій та тягучий двигун.

3. Стрічковий конвеєр використовується для виведення продуктів, що підлягають маркуванню, в область маркування та обробки. Потім відправити продукцію з цього району.

4. Конвеєр, що проводить штангу, функціонує як позитивний ефект при доставці продукції.

5. Сенсорний екран. Інтерфейс роботи людина-машина використовується для контролю стану відкриття та зупинки обладнання, зміни параметрів налагодження, спостереження за контролем вводу-виводу тощо.

6. Управління електричним блоком здійснюється за схемою конфігурації обладнання.

Коли вам потрібен розчин для маркування плоских пляшок, ВКПАК пропонує наступні продукти, щоб відповідати вашим вимогам