Машина для маркування коробки

Автоматизована система етикетування для гофрованих коробок, футлярів та картону

Найкраще рекомендується використовувати машину для маркування ВКПАК.

Незалежно від того, чи ви маркуєте коробки для споживчих товарів, коробки для харчових продуктів чи упаковки для будь-якого іншого виду продукції, ваша система маркування має значення. Коли ви виробляєте або поширюєте продукцію, ефективність та точність мають вирішальне значення для вашого успіху. Недбалі або повільні системи можуть повністю зірвати ваше виробництво та прибуток. Ось чому так важливо вибрати надійний аплікатор для етикеток коробки для вашого бізнесу.

Маркування комерційних коробок

Існує нескінченний вибір для комерційної доставки та упаковки, і всі вони вимагають точного маркування коробки. Ви можете використовувати складні коробки для упаковки харчових продуктів, таких як ящики для круп або підноси для піци. Такі типи коробок найкраще виглядають із яскравими чіткими етикетками, нанесеними з точністю на кожну коробку. Наші автоматизовані машини для етикетування ящиків гарантують, що кожна упаковка ідентична та готова для споживача.

Іншим популярним вибором є гофровані коробки, які також називають профнастилом, ДВП або комбінованими плитами. Ці коробки ідеально підходять для доставки. Дистриб'ютори часто використовують їх для великих споживчих товарів, таких як електроніка. У цих випадках надзвичайно важливим є пристосований та потужний ярлик етикеток.

Типи машин для етикетування коробок

Кутова упаковка етикетки
Етикетка Corner wrap застосовує одну етикетку на двох сусідніх панелях коробки. Цей ярлик, як правило, є штрих-кодом з інформацією про товар.
Етикетка з 1 панеллю
1 бічна етикетка - це процес нанесення однієї етикетки на верхню, бічну або нижню частину коробки. Цей ярлик, як правило, є штрих-кодом з інформацією про товар.
2-панельний ярлик
Двостороння мітка - це процес нанесення двох окремих міток на 2 сторони коробки. Цей ярлик, як правило, є штрих-кодом з інформацією про товар.

Пам'ятаючи про шлях розвитку ринку, ми пропонуємо ексклюзивний асортимент етикетировочних машин. Пропонована маркувальна машина виготовлена з використанням високоякісних компонентів та передових технологій під керівництвом наших кваліфікованих фахівців. Наша забезпечена машина для етикетування перевіряється на різні заходи якості, щоб забезпечити її якість. Окрім цього, наші клієнти можуть скористатися цією етикетковою машиною у нас за кишеньковими тарифами.

Програми

Програми, що використовуються в:

Продуктів харчування і напоїв
Фармацевтика
Косметика
Товари для особистого догляду
Сільське господарство
Пестициди
FMCG
Охорона здоров'я тощо

Програми, що використовуються для:

Етикетки наклейок
Голограма етикетки
Етикетки цін
Самоклеючі етикетки
Етикетки з інформацією про товар

Додаткові програми, доступні як нижче:

Зупинка машини для пляшок відсутня.
Немає зупинки машини наклейок.
Машина з корпусом.
Заява про перевірку етикетки.
Камерні системи.
Додаток сканера штрих-коду.
Індивідуальне додаток.
Додаток для зберігання штрих-коду / даних.

Коли вам потрібне рішення для маркування коробки, ВКПАК пропонує наступні товари, щоб відповідати вашим вимогам