Машина для маркування ампул

Високошвидкісна автоматична машина для маркування вертикальних ампул виготовляється під жорстким наглядом, дотримуючись суворих стандартів GMP для використання у фармацевтичній та суміжних галузях. Дуже суворі стандарти контролю якості, прийняті в процесі виробництва, забезпечують безперебійну роботу та потребують мінімального часу обслуговування / вимкнення. Висока потужність машини економить виробничі витрати, а також економить дорогоцінний час. Автоматична машина для маркування ампул має систему змінної частоти змінного струму для плавного управління машиною для необхідного виходу до 220 ампул на хвилину. Машини, що мають онлайн-пакетний друк. Надзвичайно безшумна машина має мінімальне шумове забруднення, що призводить до підвищення продуктивності робочої сили. Нахилений завантажувальний бункер забезпечує рівномірний потік предметів для маркування.

Автоматична машина для наклейки наклейки на ампули для високошвидкісного нанесення на ампули. Етикетчик для наклейки ампул поєднується з сучасною мікропроцесорною системою управління видаванням етикеток та зручною системою зондування для етикеток та продукту. Машина для наклейки ампульних наклейок підходить для маркування на круглих флаконах та інших круглих предметах. Він здатний маркувати до 200 одиниць на хвилину залежно від продукції та розміру етикетки. Спеціально розроблена електронна та механічна система для нанесення прозорих (не виглядають) етикеток на флакони з дуже високою швидкістю, використовуючи додаткову спеціальну систему зчитування етикеток. Дійсно одна і єдина високошвидкісна поворотна деформація навколо машини для етикетування, з унікальною системою синхронізованого контролю швидкості в одну точку. Вбудована автоматизована система виявлення довжини етикетки усуває будь-яку необхідність вручну подавати та зберігати дані довжини етикетки в пам’яті та отримувати їх щоразу для зміни розміру етикетки та повторного запуску машини. Таким чином, система економить дорогоцінний час, уникаючи часу простою машини та допомагає досягти більшого виробництва.

Що таке ампула?

Ампула (також ампула та ампула) - це невеликий герметичний флакон, який використовується для зберігання та збереження зразка, як правило, твердого речовини або рідини. Ампули виготовляються зі скла.

Найчастіше сучасні ампули містять фармацевтичні препарати та хімічні речовини, які необхідно захищати від повітря та забруднень. Їх герметично закривають, розплавивши тонкий верх відкритим полум’ям, і зазвичай відкривають, відриваючи шию. Простір над хімічною речовиною може бути заповнений інертним газом перед герметизацією. Стінки скляних ампул, як правило, достатньо міцні, щоб без особливих труднощів занести їх у бардачок.

Коли вам потрібен розчин для маркування ампул, ВКПАК пропонує наступні продукти, щоб відповідати вашим вимогам