Машина для етикетування овальних пляшок

Аплікатори для овальних етикеток VKPAK є найбільш універсальними, що відповідають вимогам сучасної упаковки, що вимагає високої ефективності, точності та надійності, зберігаючи при цьому низькі бюджетні витрати. Наші аплікатори для овальної етикетування самоклеючих етикеток можуть наносити одинарні, передні та задні панелі або обмотувати етикетки на плоских, овальних, квадратних, круглих пляшках або контейнерах. Наш модуль забезпечує максимальну стабільність і пряме положення пляшок овальної форми. Цей модуль забезпечує ідеальне вирівнювання пляшок на конвеєрі для точного нанесення етикеток, що підходить майже для всіх типів пляшок.

Маркування високоефективних машин спеціально розроблено для овальних м'яких пластикових пляшок, щоб уникнути недостатньої етикетки на краю або нижчої точності маркування для нерегулярних пляшок.

Овальні пляшки ідеально підходять для широкого спектру використання та галузей, включаючи, але не обмежуючись:

  • Біотехнологія
  • Контрактні наповнювачі
  • Екологічний
  • Продукти харчування та ароматизатори
  • Охорона здоров'я
  • Дім і сад
  • Побутова хімія
  • Двірник / санітарія
  • Особиста гігієна
  • Фармацевтична

VKPAK, призначений для плоских та овальних односторонніх виробів, має надзвичайну точність та простоту налаштування. Якщо у вас є плоскі або овальні односторонні вироби, яким потрібна одна, дві або навіть три етикетки, VKPAK продумано продуманий дизайн, щоб зробити роботу простою для налаштування знову і знову. Малюнок нижче натякає на наше мислення - це розробити для реального світу нереальні сподівання, що щетина нерухомої щітки для витирання буде чинити рівномірний тиск на криволінійну поверхню (у цьому випадку за кривою поверхні виробу можна наше підпружинене кріплення для щітки). Будучи машиною VKPAK, можливість додавання модулів під час замовлення або після продажу дозволяє отримати овальний та круглий виріб з дуже швидкою заміною продукту.

Не лякайтесь пропозицій наших конкурентів на обладнання, яке схоже на наше, - яке навряд чи відповідає нашій продуктивності - всі наші клієнти в захваті від цінності нашого обладнання.

Особливості

Швидка зміна - Для заміни продукту не потрібні інструменти. Великі ручні колеса дозволяють майже без особливих зусиль регулювати роботу без необхідності допомоги в двигуні (система допомоги в двигуні додає витрат / складності та чогось іншого для обслуговування). Ми вирішили спростити процедуру налаштування позицій, вибираючи трохи дорожчі вигравіровані лінійки та шкали над “цифровими індикаторами”, які з часом можуть вийти з ладу (знову ж інше, що потрібно обслуговувати). Час налаштування між завданнями простий і швидкий.

Повторюваність - Всі електронні налаштування / параметри вашої виробничої роботи можна зберегти на сенсорному екрані, що забезпечує точну повторюваність між циклами.

Гнучкість - VKPAK розроблений у модульному форматі, що дозволяє виконувати декілька конфігурацій відповідно до Вашого діапазону Вакансій. І механіка, і електроніка є модульними, що дозволяє швидко додавати та видаляти механіку та електроніку.

Кольоровий сенсорний екран - має простий у користуванні та і легкий для розуміння. Також є інформація про стан машини та меню усунення несправностей.

Коли вам потрібен овальний розчин для маркування пляшок, ВКПАК пропонує наступні товари, щоб відповідати вашим вимогам