Автоматизована спеціальна конічна пляшка, загострена контейнерна ротаційна маркувальна машина

Ротаційна наклейочна машина для наклейок використовується для маркування наповнених та закупорених конічних пляшок. Ця поворотна машина для маркування компактної моделі використовує значно менше місця завдяки своїй поворотній структурі. Автоматична нерегулярна пляшка Маркувальна машина маркує пляшки різної форми з максимальною швидкістю 120 ампул на хвилину. Машина відповідає поточним нормам виробництва.

Процес роботи на спеціальних ротаційних маркувальних машинах для маркування конусоподібних конічних пляшок

Автоматизовані спеціальні конічні пляшки, загострені контейнери, поворотна машина для маркування деталей

Ємності, отримані від кормового черв'яка до зіркового колеса, мають точні відстані і досягають місця обгортання етикетки навколо точки на подібній відстані. Під час входу в точці маркування датчик контейнера запускається з сервомотором і натискаючи ремінь, плавно натискаючи етикетку між колодкою і ременем. Фотоелемент датчика етикеток виявляє простір між двома етикетками і утримує їх до появи наступного контейнера. Тим часом під час цієї операції друкується пневматичний друкарський пристрій.

Основний параметр спеціальної етикетувальної машини з прес-формою для утримання загострених контейнерів:

Автоматизовані спеціальні конічні пляшки, загострені контейнери, поворотна машина для маркування деталей

автоматична ротаційна машина для маркування конічних пляшок
Продуктивність маркування (шт / хв): 40-150 шт / хв
Точність маркування (мм): ± 1,0 мм
Розмір етикетки: (L) 20-280 мм (H) 30-140 мм
Розмір матеріалу: Φ40-Φ100мм (В) 40-300мм
Рулон всередині (мм): Φ76 мм
Зовнішній діаметр рулону (мм): Φ350 мм
Розмір машини (мм): (Д) 2000 * (Ш) 850 * (В) 1450 (мм)
Живлення: AC220V 50Hz / 60Hz 1500W

Зразки для спеціальної ротаційної машини для етикетування з формочками для зберігання контейнерів

Зразки для спеціальної ротаційної машини для етикетування з формочками для зберігання контейнерівЗразки для спеціальної ротаційної машини для етикетування з формочками для зберігання контейнерів

Машина для маркування заводу

Машина для маркування заводу

Гарантія: для всієї машини вона вимагає гарантії на один рік. (Гарантія не включає проблеми внаслідок нещасних випадків, неправильного використання, неправильного застосування, пошкодження зберігання, недбалості або модифікації обладнання або його компонентів.

Встановлення: після того, як машина прибуде на ваш завод, якщо вам потрібно, наш технік поїде до вас, щоб встановити та випробувати машину, а також навчить вашого працівника керуванню машиною (час поїзда залежить від вашого працівника). Витрати (авіаквиток, харчування, готель, проїзний збір у вашій країні) має бути на вашому рахунку, і вам потрібно заплатити за техніка 100 доларів США на день. також ви можете піти на наш завод, щоб пройти навчання.

Після служби: Якщо у вас виникає проблема на верстаті, наш технік якнайшвидше поїде до вас, щоб відремонтувати машину. Вартість повинна бути на вашому рахунку.