Машина для маркування відра

Багато галузей промисловості покладаються на відра для зберігання та транспортування своїх матеріалів та продуктів. Незалежно від того, яким видом бізнесу ви керуєте, важливо, щоб ваша система маркування відра була надійною, швидкою та точною.

Найкращий спосіб забезпечити правильну маркування вашої продукції - це адаптивна система. Машини VKPAK мають модульну конструкцію і можуть бути інтегровані з різноманітними аксесуарами для різних застосувань. Машини VKPAK можна легко відрегулювати під точний розмір контейнера, утримуючи його точно на місці, дотримуючись етикетки. Етикетка відра - це швидка система, яка може вмістити різноманітні типи типів етикеток, таких як обгорнуті етикетки або плоскі бічні етикетки для прямокутних відрів.

Відео:

Залежно від вашого поточного об'єкта, наша система маркування відра може бути автономною системою або інтегрованою у більшу виробничу лінію. Інженерні можливості ВКПАК сильні, і ми пишаємось здатністю розробляти рішення для автоматизації, розроблене для ваших виробничих потреб.

Основний параметр (стандартна модель)
Точність маркування± 1 мм
Швидкість маркування30-45 шт / хв
Розмір етикеткиД: 20мм-285мм Ш: 20мм-135мм
Розмір продуктуДіаметр: 25мм-100мм В: 25мм-300мм
ВагаБлизько 185 кг
Потужність1000 Вт

Розчин для маркування відра

Машина для етикетування Bucket - це простий в експлуатації лічильник етикеток. Заздалегідь встановлений пакетний контроль, клавіатура та цифровий дисплей, що підходить для ряду широкоформатних циліндричних програм маркування. Він має крокові двигуни для швидкого та точного маркування та пневматично керованого затвора. Підйомник ковша з моторизованим приводним вузлом для оптимального розміщення етикеток. З непрозорим виявленням етикеток у стандартній комплектації та легко регульованим попереднім видаванням та позиціонуванням етикеток із градуйованою шкалою.

Надійне рішення для прямого маркування відра та відра. Унікальний витираючий кронштейн аплікатора для етикеток вбудований у блок друку та нанесення VKPAK або аплікатор для етикеток для точного маркування циліндричних контейнерів, таких як відра та відра. Ремінь аплікатора, що керується ременем, слідує по колу відра або барабана, щоб надійно протирати етикетку.

Показана система включає аплікатор для наклейки VKPAK у горизонтальному положенні для нанесення попередньо надрукованої етикетки на відрі. Цей тип системи маркування відра / відра може застосовувати більшу етикетку, таку як етикетка шириною 6 or або 8,5 ″, щоб забезпечити повну, читабельну інформацію.

Етикетка Pail - це найсучасніша в галузі технологічна машина для етикетування Pail. Він спеціально розроблений для точного та ефективного нанесення передньої або передньої та задньої етикеток на великі промислові круглі та квадратні відра, відра, глечики та ванни. Унікальний підхід VKPAK використовує протиральні ворота, маніпуляції з повітрям та системи ременів з сервоуправлінням, щоб гарантувати послідовне нанесення без зморшок. Для обгортання ковшів, відрів, діжок та глечиків ручками додатковий модуль орієнтації щоразу орієнтує ручки до етикетки.

Тип етикетки та технічні характеристики

Потужний та універсальний маркер для переднього або багатопанельного маркування відра, відра, глечиків і ванн

Тип машини: Машина для маркування відра, етикетка для відра, етикетка для відра

Додатки для маркування: Переднє маркування, багатопанельне маркування, повне обгортання

Типи контейнерів: Наклейки круглі або квадратні пластикові відра, глечики, відра, чани, метал та більшість інших матеріалів

Створений відповідно до ваших необхідних специфікацій

Якщо вам потрібне просте рішення для нанесення, наш аплікатор для етикеток відра має безліч преміум-функцій, які забезпечують швидке та ефективне нанесення етикеток для досягнення найвищої ефективності роботи.

Унікальний дизайн, створений для максимальної ефективності маркування відра

У ВКПАК ми завжди шукаємо режими та методи, які допоможуть вашому закладу оптимізувати для максимальної ефективності навантаження. Наш маркер відра побудований за тією ж методологією.

До етикетки прикріплена вакуумна решітка на короткий хід з повітряним циліндром, що відкидається (довжина приблизно 15 футів), яка включає кілька кільцевих ременів з приводом із кроковим двигуном із регульованою швидкістю для допомоги та транспортування довгих , м'які наклейки. Вентилятори для кексів використовуються для генерації вакууму, щоб утримувати суху сторону етикетки проти ущільнювальних кілець для надання ходу.

Твердий, повстяний імпресор склоочисника, прикріплений в кінці сітки на етикетці відра, використовується для контакту з поверхнею виробу, щоб натиснути на етикетку для початкового кріплення; етикетка кріпиться, коли тягне за собою сітку продуктом, що просувається.

Моторизовані ущільнювальні кільця рухаються, поки етикетки розподіляються, і зупиняються, коли передній край етикетки досягає вершини повстяної серветки. Це визначається датчиком фотоелектричної етикетки, який виявляє положення зупинки і є послідовним (навіть з різною довжиною етикетки).

Паралельно розташовані паралельні напрямні рейки (для вертикального положення) встановлені для очищення верхньої частини кожного виробу, щоб зберегти пряму орієнтацію, не допускаючи обертання виробів з положення під час руху до утримуючого блоку стабілізатора ременя.

Всі ці кроки виконуються в тандемі, щоб гарантувати, що процес маркування відра постійно збільшує потужність та максимально усуває простої.

Зроблено довговічним з преміум-матеріалом та компонентами

У стандартній комплектації всіх аплікаторів для наклейок від ВКПАК наша етикетка відра виготовлена з використанням міцного анодованого алюмінію та компонентів з нержавіючої сталі. Направляючі рейки вбудовані в конвеєр етикетки відра, щоб гарантувати, що виріб залишається в межах належних параметрів для точного та послідовного маркування.

Забезпечте максимальну експлуатаційну ефективність у своєму приміщенні за допомогою маркувальника відходів VKPAK. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб розпочати роботу та запросити ціну.