Автоматична машина для маркування термоусадочних пластикових пляшок із соком для води

Ця функція аплікатора для маркування термоусадочної гільзи призначена для термоусадочної етикетки з ПВХ на пляшці, використовується для розчину упаковки пляшок для напоїв, міжнародної передової технології, покриває етикетку кола на ПЕТ-пляшці, а потім гарячої усадки для фіксації положення, яке призначено корпусом пляшки.

Структура машини компактна і підходить для виробничої лінії різного напрямку та різної висоти.Деталь машини приймає комбінований дизайн модуляризації та робить машину розумною, регулювання висоти приймає двигуни, що коливаються, зручно замінити матеріал, спеціальне проектування ріжучої головки, робить рулон плівки більш точним та надійним.

Автоматична машина для маркування термоусадочних пластикових пляшок із соком для води

Щоб задовольнити вимоги високошвидкісних потужностей широкого кола споживачів, відділ досліджень та розробок нашої компанії проводить дослідження та вдосконалення з великою обережністю для виготовлення цього виробу, VK-460EL, цієї моделі, найвища швидкість якого може становити більше 600 Пляшка за хвилину; У ньому також застосовуються передові на міжнародному рівні технології такого ж роду.

VK-460EL ця модель з подвійним механізмом руху Оснащення новим типом системи подачі етикеток з подвійним сервоприводом, високою швидкістю реакції та точним положенням.

використання шестерні передач у Китаї дозволяє машині стати більш стабільною та придатною для високошвидкісної виробничої лінії.

Застосовувані типи пляшок: швидкість машини цього типу досягає від 500 до 600 пляшок за хвилину; це стосується таких галузей харчової та напої, як фруктові соки, чайні напої, молочні продукти, чиста вода, приправи, пиво та спортивні напої та всі інші види пляшок.

Автоматична машина для маркування термоусадочних пластикових пляшок із соком для води

Технічний параметр

1.Вхідна потужність8 кВт
2.Вхідна напруга380 В / 220 В змінного струму
3.Ефективне виробництво500-600 пляшок / годину
4.Розмір хост-машиниL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.Застосовуваний діаметр корпусу пляшки26-125мм
6.Застосовувана довжина етикетки30-250мм
7.Застосовувана товщина етикетки0,13-0,35 мм
8.Застосовуваний внутрішній діаметр паперової трубки5 〞-10〞 вільно регулюйте

Автоматична машина для маркування термоусадочних пластикових пляшок із соком для води

Технічні характеристики та застосування:

1. Блок подавання етикеток, прийміть подвійну полицю для матеріалу, яка робить зміну етикетки більш зручною та швидкою. фото етикетка для перевірки електрики та відсутність пляшки або етикетки, автоматичне зупинення машини та встановлення індикатора сигналізації, а також відображення на сенсорному екрані. Тим часом оснащений ультразвуковим датчиком, який забезпечує подачу етикеток стабільним та плавним, а також дозволяє уникнути помилок довжини етикетки, блоку етикеток та інших проблем, коли сервопривід етикетки передає етикетку.

2. Прийнятий з координатором двигуна з подвійним круговим дуговим синхронним ременем забезпечує синхронне очищення пластикових сердечників-гумових шин та забезпечує стабільне лиття етикеток Затримуючий пристрій на гвинтовій оправці ефективно контролює операції несправності та забезпечує безпеку центральної колони.

3. Блок для перенесення пляшок: прийнятий з механічною коробкою передач для приводу позиціонуючого ременя з обох боків. Під час зміни цілого блоку для перенесення пляшок, вниз і вгору, ширина контролюється одним ручним колесом з метою синхронного та швидкого регулювання.

Блок очищення: прийнятий з електрорухом для більш зручного та швидкого регулювання.