Машина для маркування банок

Банка - це ємність, яка зазвичай виготовляється зі скла, глини або пластику, ємністю від частки літра до багатьох літрів.

У ВКПАК ми пропонуємо екологічні машини для автоматичного маркування, які роблять нанесення етикеток для вашого комерційного бізнесу простим та доступним. Наші аплікатори для етикеток ідеально підходять для наклеювання етикеток на баночки з каменів і забезпечують швидке, пряме та точне нанесення етикеток на все, що є в банці

Автоматизовані машини для етикетування скляних та пластикових банок

Найкраще рекомендується із системою маркування пляшок VKPAK

Хоча упаковка вашого продукту в банку може здатися простою. Але існує безліч факторів та вибору між початком виробництва та кінцевим продуктом, який ваш клієнт вибирає з полиці. Одним із найефективніших елементів вашого продукту, що збанкрутував, є його маркування. Незалежно від того, використовуєте ви скляні або пластикові банки, вирізані за розміром або рулони етикеток - все, що має значення, це враження, яке ви справляєте на клієнта.

Ось чому так важливо мати надійну машину для маркування банок для вашого виробничого процесу. Якщо ви шукаєте маркувальника, який пристосовується до ваших потреб, перевищує санітарні стандарти і щоразу точно накладає етикетки, то ви потрапили в потрібне місце.

Маркування комерційних банок

У вас є безліч варіантів, коли справа стосується маркування ваших комерційних банок, особливо для харчових продуктів. два основних типи ярликів на баночках вирізані до розміру t0, які поставляються в одному суцільному аркуші і можуть бути вирізані на будь-яку необхідну вам ширину. Більшість виробників обирають рулон етикеток, які попередньо вирізають. Це економить час і створює більш уніфікований вигляд. У цих двох варіантах існує незліченна кількість різновидів етикеток. Ви можете використовувати вирізані наклейки для простих проектів або металеві наклейки, щоб виділятися на полиці. Етикетки можуть бути водонепроникними або вініловими для додаткової якості. Незалежно від того, який тип етикетки ви наносите на баночки, обов’язково використовуйте етикетировочну машину, яка пристосовується, швидко та точно.

Вибір правильної етикетки

Є багато факторів, які слід враховувати, інвестуючи в машину для етикетування промислового класу. Однак процес не повинен бути складним. Якщо ви знаєте, що вам потрібно, зверніться до нашої дружньої команди, щоб отримати ціну. Ми пропонуємо широкий вибір машин, і ми раді задовольнити Ваші конкретні потреби. Якщо ви все ще з'ясовуєте, яке рішення для маркування підходить для вашого бізнесу, ми з радістю допоможемо. Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатись більше!

Коли вам потрібен розчин для маркування банки, ВКПАК пропонує наступні продукти, щоб відповідати вашим вимогам