Маркувальна машина для продуктів

Маркування безпосередньо на продукт

Незалежно від того, чи маркуєте ви безпосередньо на книгах, вентиляційних отворах, сталевих котушках або сирних блоках, для маркування вашого продукту є рішення ВКПАК.

ВКПАК розробив багато систем прямого маркування продукції. Ці системи включають або друк етикетки VKPAK, і нанесення етикеток, або аплікатор етикетки, залежно від програми. Вони можуть також включати периферійні пристрої, такі як ваги, спеціальне кріплення, обробка матеріалів, сканери, верифікатори, корпуси або вбудовані комп’ютери з сенсорним екраном. Методи нанесення етикетки для прямого маркування продукції включають утрамбовування, набивання, надування або обтирання.

Репутація VKPAK щодо системної інтеграції є перевагою в програмах маркування продуктів. Багато програм вимагають певної форми інтеграції, будь то інтеграція програмного забезпечення, інтеграція обробки матеріалів або те й інше. VKPAK - це експерти у розробці систем маркування продуктів, що відповідають особливим вимогам кожного замовника.

Як частина повних рішень для упаковки ВКПАК, машини для автоматичного маркування можна використовувати з різними пакувальними машинами або як самостійний блок. Norland International пропонує широкий вибір етикеток, придатних для вбудованих або настільних застосувань, а також чутливих до тиску, термоусадочних рукавів або рішень для маркування. Ці рішення для маркування є універсальними та відповідають вимогам майже у всіх галузях промисловості, включаючи воду та напої, косметику, продукти харчування, предмети побуту тощо. Зв’яжіться зі своєю командою у ВКПАК, щоб визначити машину для етикетування, яка найкраще відповідає вашим потребам.

Рішення для маркування, пропоновані у ВКПАК, включають високошвидкісний аплікатор для друку етикеток. Цей широкий спектр рішень щодо маркування пропонується для задоволення різноманітних потреб у ідентифікації товару. Рішення для маркування включають аплікатори для друку етикеток, аплікатори для етикеток та принтери для етикеток. Зверніться до представника рішень із маркування для будь-яких запитань або питань, які можуть виникнути у вас.

Якщо вам потрібне рішення для маркування продукції, ВКПАК пропонує такі продукти, щоб відповідати вашим вимогам