Машина для етикетування картону

Гофрована коробка, друк на картонній коробці та етикетка

Гофровані контейнери забезпечують універсальність як рішення для упаковки для використання на ринках транспортування, складу, розподілу та логістики. Високе відношення міцності до ваги робить його ідеальним варіантом для цих застосувань.

VKPAK пропонує рішення для маркування та друку на гофрованій коробці, що забезпечують параметри висоти символів, роздільної здатності друку та якості штрих-коду, включаючи друк на машині для етикетування коробки та застосовують високі швидкості зчитування штрих-коду.

Особливості

  • В основному використовується для маркування картонних коробок або карток у фармацевтичній, щоденній хімічній, карточній та інших галузях промисловості.
  • Надзвичайно зручне та інтерактивне управління на сенсорному екрані робить роботу зручною та прямою вперед. Виробничі потужності та кількість решток етикеток можуть відображатися в режимі реального часу. Також пропонується багата на екрані довідкова функція та сигналізація про помилки. Алгоритм штучного інтелекту, який використовується в програмі управління, коригування параметрів було мінімізовано при зміні продуктів.
  • Запис параметрів можна зберегти назавжди. Не потрібно скидати дані і просто викликати відповідні групи параметрів при зміні продуктів.
  • Необов’язковий кодер гарячого тиснення або струменевий кодер для кодування дати на етикетках, онлайновий зчитувач штрих-кодів для сканування штрих-кодів на етикетках та відхилення нечитабельних продуктів.

Маркування на картонній коробці є одним з найосновніших програм автоматизованого маркування. Більшість заявок на маркування картону прямо вперед. Блок етикетування з аплікатором для набивання наносить надрукований або попередньо надрукований ярлик на бічну сторону коробки. Усі пристрої маркування ВКПАК можуть друкувати та застосовувати або застосовувати попередньо надруковані етикетки на коробках. Питання в тому, ЯК ви хочете маркувати коробку? Вам потрібен певний механізм друку або потік даних? На яку сторону картону ви хочете наносити етикетку? Вам потрібна сусідня маркування на картонній коробці або обгортання кутів? Якого розміру має етикетка? Яка ваша пропускна здатність? Всі ці питання слід враховувати, вибираючи найкращий маркер для вашої заявки.

VKPAK може допомогти вам у виборі обладнання для етикетування картону, а також інтеграції та встановленні на вашій виробничій лінії. Оскільки ВКПАК має найширший асортимент одиниць друку та нанесення, ми можемо запропонувати аплікатори для принтерів з будь-яким із основних механізмів друку етикеток. Аплікатори та аплікатори для принтерів VKPAK можуть обробляти більшість розмірів етикеток. У нас навіть є одиниці, на яких можна нанести ВЕЛИЧЕЗНУ мітку розміром 8,5 x 17 ″! Залежно від вашої пропускної здатності, ВКПАК пропонує різні одиниці розміру тіла. Наші компактні міні-аплікатори для міні-принтерів використовують рулон етикеток розміром 8 дюймів і ідеально підходять для невеликих обсягів програм чи обмеженого простору. Стандартний розмір корпусу вміщує до рулону етикеток розміром 16 дюймів і ідеально підходить для великих обсягів та довгих картонних етикеток.

Переваги:

1) Система управління: Використовуйте систему управління ПЛК марки SIEMENS з високою стабільною роботою та надзвичайно низьким рівнем відмов.

2) Операційна система: 7-дюймовий сенсорний екран SIEMENS, безпосередньо візуальний інтерфейс, просте управління, також багата функцією довідки та функцією відображення несправностей.

3) Система перевірки: Використовуйте німецький датчик перевірки етикеток LEUZE, автоматичну станцію перевірки етикеток, стабільну та зручну не мають набагато вищих вимог до працівника

4) Система надсилання етикеток: німецька система управління маркуванням Avery, стабільна з високою швидкістю.

5) Функція сигналізації: Така, як розлив етикетки, зламана етикетка або інша несправність під час роботи машини, все спрацьовує і перестане працювати.

6) Матеріал машини: Машина та запасні частини використовують матеріал з нержавіючої сталі S304 та анодований алюмінієвий сплав вищої якості, з високою корозійною стійкістю та ніколи не іржавіють.

7) У ланцюгах низької напруги використовується німецька марка Schneider.

Якщо вам потрібен розчин для маркування картону, ВКПАК пропонує наступні товари, щоб відповідати вашим вимогам