Машина для маркування банок

Машини для маркування ВКПАК

Нанесення етикеток вручну є доступним і простим методом, але це не практичний спосіб нанесення етикеток у великих кількостях. Автоматизовані машини для етикетування у вашій пакувальній системі забезпечують більш ефективне виробництво та заощаджують більше часу, одночасно зменшуючи виробничі витрати.

ВКПАК виробляє різні машини для етикетування та друку для автоматичного друку та захисту етикеток для широкого кола контейнерів, таких як банки, пляшки або жерстяні банки. У наших продуктах використовуються міцні компоненти та найновіші технології популярних брендів, щоб гарантувати отримання точних відбитків на упаковках.

Машини для маркування ВКПАК, що продаються, допомагають створити більш гнучку систему упаковки та довговічні відбитки, щоб ваша марка виділялася серед інших товарів на полицях. Нехай упаковка вашої продукції розмовляє за вас, залучає більше клієнтів і спостерігає за зростанням продажів, обравши рішення для упаковки VKPAK.

Наша машина для маркування банок може використовуватися у типах банок

Алюмінієва банка, іноді помилково називається "консервна банка", являє собою одноразовий контейнер для упаковки, виготовлений переважно з алюмінію. Зазвичай його використовують для їжі та напоїв, таких як пиво, запечена квасоля та суп, а також для продуктів, таких як олія, хімікати та інші рідини.

Напій (або напій) це металевий контейнер, призначений для зберігання фіксованої порції рідини, таких як газовані безалкогольні напої, алкогольні напої, фруктові соки, чаї, трав'яні чаї, енергетичні напої тощо.

Масляна банка (нафтовий казан або маслянка) - це банка, яка вміщує масло (зазвичай моторне) для мастильних машин. Масляну банку можна також використовувати для наповнення ліхтарів на масляній основі. Професія, яку називають мастилом, може використовувати масляну банку (серед інших інструментів) для змащення техніки.

Сталева банка, консервна банка, жерстяна, сталева упаковка або банка - це ємність для розподілу або зберігання товарів, виготовлена з тонкого металу. Багато банок вимагають відкриття, розрізаючи «кінець»; інші мають знімні чохли. Вони можуть зберігати різноманітний вміст: їжу, напої, олію, хімікати тощо.

Автоматична машина для маркування, яку виробляє наша компанія, призначена для корпусу банки. Мають функції автоматичної зупинки, підрахунку, енергозбереження. Підходить для пляшок, пивних банок та інших циліндричних контейнерів.

Ми отримали нову машину для маркування банок! Це дасть нам більшу гнучкість у фасуванні спеціального пива. З нашими друкованими банками ми повинні були замовляти певну кількість банок одночасно, що обмежувало кількість різного пива, яке ми могли б упакувати (оскільки ми не можемо зберігати нескінченність банок!). Але ця нова машина дозволяє нам замовляти порожні чорні банки та етикетки окремо! Тож тепер ми можемо експериментувати з упаковкою різних фаворитів пабів для широкої публіки! Банки приходять до нас чорними, ми наповнюємо їх пивом дня, закупорюємо і зашиваємо, а потім ляпаємо по них ярликом.

Що таке машина для маркування банок?

Машину для маркування банок або друкарську машину також можна назвати наступною, залежно від типу роботи, яку вона виконує, та контейнера, з яким може працювати машина:

  • Машина для маркування / друкування консервної банки або машина для етикетування / друкування олова
  • Машина для маркування / друкування банок
  • Машина для етикетування пляшок

Це машини, призначені для друку та нанесення етикеток на різні товари, упаковки або контейнери. Вони можуть дотримуватися багатьох типів поверхонь, таких як алюміній, волокнисті барабани, пластик, сталь та скло.

Оскільки етикетки дуже затребувані в багатьох ситуаціях, машини для етикетування та друку вбудовані в роботу багатьох компаній з великими обсягами упаковки продукції. Підприємства, що мають системи управління сховищами запасів, також потребують спеціального обладнання для маркування. Інше призначення цих машин - маркування відповідності, оскільки вони також інтегровані в заводські процеси виробників обладнання.

Машини для етикетування та друку варіюються від ручних пристроїв для простого дозування етикеток до високопродуктивних машин, що дозволяють повністю автоматизовані процеси друку та нанесення. Насправді автоматичні машини для маркування є одними з найпоширеніших типів етикеток, що продаються на ринку, оскільки їм не потрібен оператор для функціонування. Що стосується етикеток та друкарських машин ВКПАК, то всі вони мають автоматичну роботу.

Основні компоненти машини для маркування банок

№1 Годівниця для годування
Бункер для подачі відіграє важливу роль у всьому процесі маркування, оскільки забезпечує точний розподіл етикетки в контейнерах. Він подає контейнери на маркувальну станцію для маркування, що відбувається постійно та систематично. Більше того, це запобігає розбиванню контейнерів та усуває необхідність ручного завантаження предметів, що підлягають маркуванню.

№2 Станція маркування
Ця станція складається з маркувальної подушки та етикеткової голівки, яку ви можете контролювати для правильного розташування, щоб пристосувати розмір пляшки, що маркується.

# 3 Сенсорна панель управління
Панель управління дозволяє систематично керувати процесом маркування. За допомогою цього ви можете налаштувати або змінити параметри виробничого процесу. Більше того, панель управління також попереджає оператора про будь-які надзвичайні ситуації, що вимагають негайної уваги.

# 4 Механізм приводу
Цей механізм оснащений двигуном, роликовою системою та конвеєром для керування цілою етикеткою та допомагає їй відповідно переміщувати компоненти.

Як можуть працювати етикеткові машини

Усі машини для маркування та друку консервів працюють однаково. Початковий етап процесу маркування починається з подачі продуктів на станцію етикетування через завантажувальний бункер. На станції етикетування кришка або корпус контейнера маркується, оскільки він постійно переміщується конвеєром.

Для етикеток, чутливих до тиску, попередньо виготовлений ярлик наклеюється на кришку або циліндричний корпус контейнера під час обертання. З іншого боку, оптична лазерна друкарська машина та ін'єкційна друкарська машина друкують на контейнерах за допомогою лазера або чорнила, коли вони проходять через станцію маркування.

Намічені / надруковані контейнери продовжуватимуть рухатися по конвеєру, поки не досягнуть кінця лінії. Машина виконуватиме процес маркування решти контейнерів, якщо ви не зупините це.

Коли вам потрібне рішення для маркування банок, ВКПАК надає такі продукти, щоб відповідати вашим вимогам