Високоякісна автоматична машина для маркування натяжних рукавів

Ця машина для маркування натяжних рукавів використовує сенсорний РК-екран, який контролює весь процес: перенесення пляшок, поділ пляшок, перенесення матеріалу, очищення, різання етикеток, рукав етикетки та усадка. Операція дуже зручна. з метою підвищення ефективності та на основі механічної структури, конструкції ланцюга, інтелектуального управління, використовуйте систему управління електричним приладом, що важливо для маркування рукавної машини для напоїв, ми розробили вдосконалений електричний прилад.

буфер подачі матеріалу призначений для контролю етикетки, буферизації процесу подачі етикетки та уникнення викривлення етикетки та перешкод етикетці. Місце різання етикеток контролюється фотоелектрикою та машиною людини, щоб перевірити місце різання етикеток та забезпечити різання більш точним. Для того, щоб збалансувати сили інерції, щоб зробити відливання етикеток більш точним та стабільним у процесі подавання етикетки, застосуйте пристрій автоматичного натягу блоку подачі етикеток, щоб уникнути нестійких, низьких швидкостей та перешкод етикетки в процесі подачі термоусадочної етикетки і швидко зробіть процес плавним і подаючи ярлик, наша компанія розробила новий подвійний привідний блок, цей KML-350 Ця машина для маркування натяжних рукавів може досягати швидкості 350 пляшок / хвилину, швидше, ніж звичайна машина.

Високоякісна автоматична машина для маркування натяжних рукавів

Технічний параметр

Ємність20000 BPH (висота етикетки≤100 мм)
20000 BPH (довжина етикетки≤100 мм)
18000 BPH (висота етикетки≤250 мм)
18000 BPH (довжина етикетки≤100 мм)
Відсоток проходу≥99,9%
Цілісна продуктивна ефективність≥95%
За даними 24 години
Застосовуваний діаметр пляшкиÆ28мм ~ Æ 125мм
Відповідна довжина етикетки30мм ~ 250мм
Застосовувана товщина етикетки0,027 мм ~ 0,13 мм
Етикетний матеріалПВХ, ПЕТ, ОПС
Внутрішній діаметр паперової трубки≥4 "(101,6 мм)
Зовнішній діаметр паперової трубки≤500 мм
НапругаAC380V, 50/60 Гц, 3 фази
Вхідна потужність машини для наклеювання етикеток6 кВт
Вхідна потужність усадочного тунелю1,5 кВт
Тиск джерела пари1-8 кг / см2
Витрата пари< 50 кг / годину
Зовнішній вимірОсновна машина для етикеток рукавів: L2100 * W1100 * H2000
Термоусадочний тунель: L2300mm * W500mm * H1500mm
Загальна вага1000 кг

Технічні характеристики та застосування:

1. Ця машина для маркування натяжних рукавів використовує синхронізовану трансмісію та привід з ремінцем. Заміна ремінного ременя буде закінчена швидко. Порівняно з типом традиційного багатошарового шару, зміна та обслуговування якого потребують більше шести годин, його обслуговування просте, а обслуговування просто, тому це не впливає на виробництво.

2. Оригінальний перетворювач ріжучої головки знаходиться всередині ріжучої головки, і коли ви знімаєте ріжучу головку, не потрібно коригувати синхронний ремінь. Він також має унікальний легкий сенсорний екран людини-машини, що означає автоматичний пошук оригінального місця розташування, а також безпеку та зручність, що випереджає інші продукти congener. Нова конструкція різака використовує кроковий двигун з високою швидкістю, стабільним та точним рухом, місцем обрізки та ідеальною усадкою. Сумісна з синхронною структурою розташування етикетки, похибка місця різання знаходиться в межах 1 мм.

3. Приймає поворотний потенціометр, який забезпечує подачу етикеток стабільним та плавним, а також дозволяє уникнути помилки довжини етикетки, блоку етикеток та інших проблем, коли серво подача етикетки передає етикетку.

4. Запобіжний пристрій на гвинтовій оправці ефективно контролює роботу несправності та забезпечує безпеку центральної колони

5. Прийнятий з механічною трансмісією для приводу позиціонуючого ременя з обох боків. Під час зміни цілого блоку для перенесення пляшок, вниз і вгору, ширина контролюється одним ручним колесом з метою синхронного та швидкого регулювання.

6. Прийміть двигун вгору та вниз, що робить роботу зручнішою.

7. Новий тунель, що стискається з гарячим повітрям: у ньому використовується повітродувка високого тиску. Спеціально розроблений тунель із повітряним колом економить більше енергії та робить термоусадочну пляшку красивішою. Порівняно з традиційним тунелем, що скорочується, цей вид тунелю може бути кращим для криволінійної пляшки (необов’язково).

Переваги

1. Машина для маркування рукавів компанії підходить для всіх видів пляшок з фруктовим соком, чайних напоїв, молочних продуктів, чистої води, приправ, пива, спортивних напоїв та іншої харчової та напольної промисловості, не тільки має дуже точне положення та стискання більше видатна пляшка ідеальна пляшка.

2. Висока стійкість механічної конструкції, уся машина, виготовлена з нержавіючої сталі та алюмінієвого сплаву, захищає жорсткий каркас, тверду іржу.

3. Високоякісна точність позиціонування, вся конструкція механічної трансмісії, використання примусових ярликів.

4. Низька вартість обслуговування витратних матеріалів, низька вартість викидання цього леза машини, проста у заміні, вантажна навантаження низька.

5. Надійне обслуговування, літак має безліч складів запасних частин, готових надати, а також досвідчені інженери надають вам технічну підтримку.

6. Гладкий зовнішній вигляд, загальний каркас міцного, більш легкого та гнучкого використання.

7. Новий провідний у галузі дизайн, якість є більш міцним і досконалим, аж ніяк не в змозі порівняти існуючі вітчизняні товари.

8. Машина - це прості та елегантні структурні компоненти, забезпечує низький рівень відмов, легке обслуговування.

9. Повний спектр основних блоків безпеки, насправді, продуманий дизайн.

10. Синхронні пляшки, доставка та стабільність;

11. Регульований різак, маневр різання, термін служби інструменту вдвічі.

12. Інтерфейс людина-машина, працює більш гуманно;