Автоматична вертикальна машина для наклейки круглих пляшок

Основне використання моделей машин для етикетування круглих пляшок:

Для фармацевтичної, харчової, косметичної та інших галузей промисловості круглі маркування пляшок можна наносити на тижні та напівкруглі маркування.

Необов’язковий автоматичний вертушки Unscrambler може бути безпосередньо підключений до фасадної виробничої лінії, автоматичної пляшки подачі до машини для етикетування, підвищуючи ефективність.

Необов’язкові конфігурації етикетировочних машин для кодування стрічки, дата виготовлення друку в Інтернеті та номер партії, зменшують процеси упаковки пляшок, покращують ефективність виробництва.

Автоматична вертикальна машина для наклейки круглих пляшок

Застосування машини для маркування круглої етикетки пляшок:

Для етикетки: самоклеючі етикетки, самоклеюча плівка, електронний контрольний код, штрих-код тощо.

Застосування: потрібна окружна поверхня мембрани, прикріплена етикеткою або виробом.

Промисловість: Широко використовується в харчовій, медичній, косметичній, косметичній, електронній, металургійній, пластмасовій та інших галузях промисловості.

Застосування: маркування круглих пляшок із ПЕТ, маркування пластикових пляшок, консервів тощо.

Застосування машини для маркування круглої етикетки пляшок:

* Серцевина працює: виріб корпусу пляшки відокремлено, датчик виявляє, що продукт передає сигнал, що повертається в систему управління маркуванням, система управління на місці для управління двигуном посилає етикетку, прикріплену до товару, що підлягає маркуванню та розташуванню, кришка стандартної одиниці, покрита виробами зі стандартним обертанням, етикетка покрита рулоном, етикетка, прикріплена до дії, завершена.

* Порядок дій: помістіть товар (до якого можна отримати доступ по рядку) -> передача товару (пристрій автоматично) -> Продукти за кілька хвилин -> Тестування товару -> Маркування -> обкладинка з маркуванням -> зібрати маркування товарів.

Детальна інформація про автоматичну етикетку машини для вертикальної круглої пляшки

Технічні параметри

Наступні технічні параметри для стандартної моделі, інші спеціальні вимоги та функції можуть бути адаптовані

Відповідна довжина етикетки (мм): 20 мм ~ 314 мм

Застосовувана ширина етикетки (ширина підкладкового паперу / мм): 15 мм ~ 150 мм

Діаметр відповідних продуктів (для круглої пляшки) та висота: діаметр: φ25мм ~ φ100мм

Висота: 25мм ~ 230мм

Застосовуваний стандартний діаметр рулону (мм): φ280 мм

Застосовуваний стандартний діаметр рулону (мм): φ76 мм

Точність маркування (мм): ± 1 мм

Стандартна швидкість (м / хв): Сервопривід: 5 ~ 25 м / хв

Крок: 5 ~ 19 м / хв

Швидкість маркування (шт / хв): крок: 30 ~ 80шт / хв (з розміром пляшки та етикетки)

Сервопривід: 40 ~ 120шт / хв

Швидкість конвеєра (м / хв): 5 ~ 25 м / хв

Вага (кг): близько 185 кг

Частота (Гц): 50 Гц

Напруга (В): 220В

Потужність (Вт): 530 Вт (тяговий крок) / 980 Вт (тяговий сервопривід)

Розміри пристрою (мм) (Д × Ш × В): 1950мм × 1100мм × 1300мм

Детальна інформація про автоматичну етикетку машини для вертикальної круглої пляшки

Особливості автоматичної машини для етикетування круглих пляшок:

♦ Широкий діапазон застосувань, який може відповідати всій окружності маркування круглих пляшок або напівкруглих етикеток, перемикання етикеток на пляшках між простими та легкими в регулюванні;

♦ Етикетки збігаються з високим стандартом, а байпас приймає коригувальні установи, позначені нелегкою дорогою, маркування частин напрямку x / y / z та нахил восьми трьох ступенів свободи регулюється, регулювання відсутність тупиків, ярлики збігаються з високими; маркування якість, використовуючи стандартний ремінний чохол сексуального пригнічення, маркування гладким, зморшкуватим, покращує якість упаковки;

♦ Гнучкі пляшки з маркуванням, пляшки з автоматичною функцією, автономне виробництво, також можна підключити до виробничої лінії;

♦ Інтелектуальне управління, автоматичне фотоелектричне відстеження, без об’єкта, без маркування, без функцій автоматичної корекції та автоматичного виявлення ярликів, наклейок та ярликів для запобігання витоку відходів;

♦ Висока стабільність, PLC Panasonic + сенсорний екран + електрична очна голка Panasonic Matsushita + німецький датчик етикеток Leuze, що складається з вдосконалених електронних систем управління, допоміжне обладнання 7 × 24-годинна робота;

♦ Налаштування просте, швидкість маркування, швидкість передачі, розділена пляшка може реалізувати безступінчасту швидкість, регулювати за потребою;

♦ Міцний, використовуючи три механізми регулювання, скористайтеся перевагами трикутника стійкості, цілісного і міцного.

♦ Нержавіюча сталь та високолегована сталь відповідають вимогам виробництва GMP;

Необов’язкові функції:

1. функція гарячого кодування / маркування;

2. функція автоматичного годування (розглянута комбінація продукту);

3. функція автоматичного перемотування (розглянута комбінація продукту);

4. збільшення пристроїв маркування;

5. окружна функція маркування розміщення по колу;

6. Інші функції (відповідно до вимог замовника).

Конфігурація вертикальної машини для етикетування круглих пляшок автоматична

НемаєІм'яМодельОдиницяБренд
1Система управління ПЛК6ES7212-1A1 ВстановітьSIEMENS
2Сенсорний екран6AV6648-01A1 ВстановітьSIEMENS
3Фотоелектричний датчик

(Чекова пляшка)

FS-N18N1 ВстановітьЯпонія КЛЮЧ
4Фотоелектричний датчик

(Перевірте непрозору етикетку)

GS611 НабірНімецький Лез
5Серводвигун2004-RZ08BAIAN1 ВстановітьАмерика AB
6Драйв2003-CSD3-08BX21 ВстановітьАмерика AB
7Головний транспортний двигун90W1: 301 ВстановітьНімецький АТК
8Двигун для пресової пляшки40W1: 301 ВстановітьНімецький АТК
9Контролер швидкості25-90 Вт2 набориНімецький АТК

Структура машини:

Будова машини

Стрічковий конвеєр

Цей маркер використовує імпортний промисловий пояс. Це можна носити без забруднень, легко та довго і довго працюючи. Це також може змінити відповідний матеріал ременя залежно від продукції.

Точний датчик

Використовуйте волоконно-оптичний датчик найвищого рівня, щоб точно робити вироби та мітити місця розташування без перешкод. Унікальний дизайн ковзаючих рейок, він значно відрізняється від поганого дизайну загального виробника.

Якість та краса

Основна конструкція етикеток виготовлена з нержавіючої сталі S304 з анодованим процесом та високоякісним алюмінієм. Він відповідає стандарту GMP, що забезпечує легке обслуговування та тривалий термін служби. Верхня ланцюг, виготовлена з матеріалу ланцюга FRP та міцна направляюча рейка UPE, застосована для конвеєрної системи, призначена для захисту зовнішнього вигляду виробу та ефективних характеристик. Це також збільшується з роками надійного довгострокового використання.

Просте регулювання механізму

Він забезпечує невелике або велике широке регулювання, оснащений ручним колісним механізмом для легкого регулювання аплікатора. Це також забезпечить рівне та плавне маркування залежно від розмірів продукції та положення маркування шляхом відповідного регулювання станції обгортання.

Жорстка машинна база

Подвійні квадратні підставки виготовлені з нержавіючої сталі. Він стійкий і не займає багато місця. Коли етикетка працює, вона не буде тремтіти і впливати на дію маркування.

Гнучка мобільність

Колесо мобільності та фіксуюча гайка з нержавіючої сталі призначені для гнучкого переміщення обладнання для підтримки іншої виробничої лінії. Отже, це збільшить інвестиційні вигоди.

Упаковка: Кожну машину обмотують плівкою PO, потім упаковують у стандартний дерев'яний футляр.

Свинець виробництва: 20 робочих днів після отримання авансового платежу 30%, інші 70% платежу збираються перед відправкою

Гарантія: на всю машину вона вимагає гарантії на один рік. (Гарантія не включає проблеми внаслідок нещасних випадків, неправильного використання,
неправильне застосування, пошкодження зберігання, недбалість або модифікація обладнання або його компонентів. ТАКОЖ ЛЕГКО ЗЛАМАНА ЗАПАСНА ЧАСТЬ НЕ ВХОДИТЬ В ГАРАНТІЮ)

Встановлення: після того, як машина прибуде на ваш завод, якщо вам потрібно, наш технік поїде до вас, щоб встановити та протестувати машину, а також навчить вашого працівника керуванню машиною (час поїзда залежить від вас). Витрати (авіаквиток, харчування, готель, проїзний збір у вашій країні) повинні бути на вашому рахунку, і вам потрібно заплатити за техніка 100 доларів США на день. також ви можете піти на наш завод, щоб пройти навчання.

Після служби: Якщо у вас виникає проблема на верстаті, наш технік якнайшвидше поїде до вас, щоб відремонтувати машину. Вартість повинна бути на вашому рахунку.