Повністю автоматична наклейка для наклейки самоклеючої скляної пляшки

Ця машина для маркування круглих пляшок зазвичай використовується для маркування циліндричних пляшок, які в основному використовуються для декількох видів напоїв, хімікатів, фармацевтичних препаратів тощо. Вона має міцну та компактну структуру, яка проста в експлуатації, а також проста в обслуговуванні для користувачів. Міцний і довговічний двигун цієї моделі контролюється найновішим мікропроцесором. Він також може швидко і точно керувати етикеткою, а також контролером для передачі етикеток.

Більше того, він також включає популярну систему управління Siemens Plc; а простий людський інтерфейс може працювати як англійською, так і китайською мовами. Крім того, вам не потрібно міняти деталі машини на пляшки різного розміру, оскільки вона має багатоцільовий знімний набір. Він навіть має найсучаснішу систему допомоги в режимі онлайн, яка дозволяє користувачам насправді спілкуватися з обладнанням. Ця нова система дуже зручна для користування, і працівники можуть просто використовувати прості формулювання, щоб керувати машиною. До того ж це обладнання може працювати безперебійно і постійно протягом декількох годин.

Повністю автоматична наклейка для наклейки самоклеючої скляної пляшки

Він має швидкість маркування до 120 пляшок за одну хвилину та дуже високу точність маркування. Тоді як максимальна ширина етикетки становить 140 мм, і її також можна збільшити, якщо потрібно. Більш того, ця універсальна та елегантна модель машини для етикетування круглих пляшок має можливість маркування пляшок діаметром від 30 до 110 мм. Крім того, обладнання має рулон етикеток із внутрішнім діаметром близько 75 мм, тоді як зовнішній діаметр рулону етикеток становить близько 350 мм. Він також має волоконно-оптичну систему зондування для етикеток та контейнерів. Ця машина дуже підходить для нанесення етикеток на пляшки круглої форми, виготовлені з різних видів матеріалів, таких як скло, пластик, ПНД, ПВД, ПЕТ тощо.

Короткий вступ

1.1 Важка конструкція використовує великогабаритні компоненти приводу в поєднанні з базовою рамою з алюмінію та нержавіючої сталі для надійного та надійного служіння протягом багатьох років.

1.2 Доступні різні системи подачі продукту, які забезпечують точний інтервал і орієнтацію продукту. Він може використовуватися як самостійно, так і вбудований в рядку та з відповідними швидкостями розливного обладнання.

1.3 Удосконалені мікрокрокові аплікатори з високим крутним моментом включають зміщення співвідношення та дотримання швидкості для точного та надійного нанесення різноманітних етикетних матеріалів.

1.4 Призначений для нанесення етикеток на передній та / або задній панелях з можливістю маркування контейнерів, які мають круглий, квадратний, овальний або прямокутний характер.

Повністю автоматична наклейка для наклейки самоклеючої скляної пляшки

Технічний параметр

НемаєЕлементДані параметрів
2РозмірД 2100 мм * Ш 900 мм * В 1500 мм
3Напруга220 В / 50 Гц
4Потужність1200 Вт
5Виробнича потужність0-40м / хв
7Етикетка рулону Core76 мм
8Діаметр рулону етикетки350 мм
9Ширина етикетки10 ~ 110 мм (спеціальний розмір можна налаштувати)
10Довжина етикетки20 ~ 360 мм (спеціальний розмір можна налаштувати)
11Діаметр пляшки30 ~ 90 мм (спеціальний розмір можна налаштувати)
12Висота пляшки30 ~ 200 мм (спеціальний розмір можна налаштувати)